افزایش تعداد میلیونرهای دوج کوین در ماه گذشته!

داده‌های درون زنجیره‌ای نشان می‌دهند که تعداد کل میلیونرهای دوج کوین (DOGE) طی ماه گذشته افزایش قابل‌توجهی داشته که نشانه‌ای از انباشت قوی است. میلیونرهای دوج کوین در اینجا به آدرس‌هایی اشاره دارد که موجودی آنها حداقل ۱ میلیون دلار است.
نمودار زیر که توسط پلتفرم تحلیلی IntoTheBlock منتشر شده، روند تغییر تعداد کل این آدرس‌ها در ماه گذشته را نشان می‌دهد.
رشد ۷۶ درصدی تعداد میلیونرهای دوج کوین! آیا برای خرید DOGE دیگر دیر شده؟طبق گزارش‌ها، آن دسته از سرمایه‌گذاران دوج کوین که بین ۱ میلیون تا ۱۰ میلیون دلار دارند، از اواخر فوریه شاهد افزایش سریع تعداد کل خود بوده‌اند. این محدوده شامل کوسه‌ها و همچنین نهنگ‌های کوچک‌تر است که پس از رشد اخیر، تعداد کل آنها از مرز ۸۰۰ عبور کرده است.

تعداد بزرگ‌ترین سرمایه‌گذاران در بازار، یعنی کسانی که بیش از ۱۰ میلیون دلار DOGE دارند نیز با یک رشد قابل‌توجه از مرز ۲۰۰ عبور کرده است. این بدان معناست که در مجموع، اکنون بیش از هزار میلیونر در شبکه دوج کوین وجود دارد که در مقایسه با ۳۰ روز گذشته، حدود ۷۶ درصد رشد داشته است.
به طور طبیعی، اگر تعداد این میلیونرها در آینده نزدیک همچنان افزایش یابد، نشان‌دهنده آن است که علاقه به این میم کوین همچنان در حال افزایش است که نشانه مثبتی برای رالی آن خواهد بود.
در زمان نگارش این خبر، دوج کوین با قیمت ۰٫۱۶۵ دلار معامله می‌شود که یک رشد ۱۰۵ درصدی در مقایسه با یک ماه گذشته دارد.

//