رشد ۱۰۰ درصدی دایمنشن در دو روز گذشته!

در دو روز گذشته، DYM، ارز دیجیتال بومی پلتفرم دایمنشن (Dymension)، ۱۰۰ درصد افزایش یافته است. در زمان نگارش این خبر، دایمنشن در محدوده قیمتی ۷٫۷۶ دلار معامله می‌شود. این رشد قابل‌توجه در بحبوحه راه‌اندازی شبکه اصلی دایمنشن و ایردراپ توکن DYM آن، به ارزش ۳۹۰ میلیون دلار، صورت می‌گیرد.
دایمنشن یک بلاکچین ماژولار است که به دلیل رویکرد نوآورانه خود در استفاده از استاندارد ارتباطات بین بلاکچینی برای ایمن‌سازی و اتصال رول‌آپ‌ها، توجه فعالان بازار را به خود جلب کرده است. به دنبال راه‌اندازی شبکه اصلی، دایمنشن با وعده ایردراپ‌های مداوم، همچنان در حال جذب سرمایه‌گذاران است.

قیمت دایمنشن امروز پس از مواجهه با یک پولبک جزئی، بیش از ۲۰ درصد افزایش یافت. به نظر می‌رسد که گاوها همچنان کنترل زیادی بر بازار این توکن دارند. در پی رشد قیمتی اخیر، دایمنشن به سرعت جایگاه پنجاه و نهم را در بین ارزهای دیجیتال به دست آورد.
رشد ۱۰۰ درصدی دایمنشن در دو روز گذشته! توکن DYM همچنان پتانسیل رشد دارد؟کارشناسان و تحلیلگران بازار معتقدند که قیمت دایمنشن می‌تواند تا ۵۰ درصد دیگر، در مقایسه با سطوح فعلی، رشد داشته باشد. در همین راستا، تحلیلگری به نام onedigitnumbers می‌گوید که احتمال رسیدن قیمت DYM به ۱۰ تا ۱۲ دلار وجود دارد.
اما یک سیگنال هشدار این است که یکی از اعتبارسنج‌های این شبکه با نام Big Brain Staking، در حال حاضر بیش از ۳۵ درصد از توکن‌های DYM استیک‌شده را کنترل می‌کند که به دلیل نفوذ قابل‌توجه آن در شبکه، بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

//