خانه‌هایی که می‌توان با ۶۰۰ میلیون رهن کرد

درحالی که با ۶۰۰ میلیون نمی‌توانید در هر منطقه‌ای که دوست دارید برای خرید خانه اقدام کنید و خانه‌های نوساز گیرتان نمی‌آید اما با همین مبلغ در مناطق تهران، از بهترین تا بدترین منطقه می‌توانید یک خانه ۶۰۰ میلیونی رهن کنید.

درحالی که با ۶۰۰ میلیون نمی‌توانید در هر منطقه‌ای که دوست دارید برای خرید خانه اقدام کنید و خانه‌های نوساز گیرتان نمی‌آید اما با همین مبلغ در مناطق تهران، از بهترین تا بدترین منطقه می‌توانید یک خانه ۶۰۰ میلیونی رهن کنید.

ترووست: درحالی که با ۶۰۰ میلیون نمی‌توانید در هر منطقه‌ای که دوست دارید برای خرید خانه اقدام کنید و خانه‌های نوساز گیرتان نمی‌آید اما با همین مبلغ در  مناطق تهران، از بهترین تا بدترین منطقه می‌توانید یک خانه ۶۰۰ میلیونی رهن کنید.

در این گزارش رهن کامل یک واحد ۵۸ تا ۹۵ متری در تمام منطقه های تهران را بررسی کرده و اگر قصد رهن خانه با ۶۰۰ میلیون دارید، می توانید در استاد معین یک واحد با متراژ ۶۵ متری  را با رهن کامل اجاره کنید. اگر مهرآباد جنوبی را در زیر نظر گرفته اید یک واحد ۷۸ متری که ۱۹ سال از  ساخت گذشت باشد را می توانید  با ۶۰۰ میلیون رهن کنید.

اگر واحدی با متراژ ۹۵متر در جوادیه را مد نظر دارید، یک واحد ۳ سال پیش ساخت شده است را با پول پیش ۶۰۰ میلیون برای اجاره آگهی شده است. واحد دیگری در زیباشهر دارای امکاناتی که به گفته آگهی دهنده  ۶۰ متر یک خواب بهترین طبقه امکانات ‎ گاز رو میزی ، سالن اجتماعات ، دوربین مداربسته، سه لاین آسانسور , آسانسور باری ، شوتینگ زباله ، پارکینگ، انباری ‎، بالکن، کمد دیواری،غرق در نور، نگهبان ۲۴ ساعته ، سیستم اعلام اطفاء حریق، برق اضطراری، دارای دکل اینترنتی شاتل و دسترسی آسان به اتوبان های حکیم ، همت،باکری ، آیت الله کاشانی و… دسترسی آسان به مراکز خدماتی،تفریحی ،فروشگاه های معتبر و … مناسب خانواده و مجرد، با رهن کامل ۶۰۰ میلیونی در  زیباشهر قیمت گذاری شده است. ‎

برای راحتی شما جدولی را تهیه کرده تا بدانید  اجاره یک واحد ۵۸ تا ۹۵ متری در مناطق تهران با امکانات متفاوت و با بودجه۶۰۰ میلیونی برای رهن کامل کجا می توانید گزینه ایده آل خود را پیدا کنید. با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور،پارکینگ و انباری قیمت ها متغیر است.

توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران برای اجاره گذاشته شده، اقتصادآنلاین دخل و تصرفی در قیمت ها ندارد و نرخ ها ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت‌هل در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

خانه‌هایی که می‌توان با 600 میلیون رهن کرد

//